×
Size Ulaşalım!HER ZAMAN, BEKLENTİLERİN BİR ADIM ÖTESİNDE

NEXART STUDIO

DAHA ÖNCE YAPILMAMIŞ OLANI,SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ

2010 yılında Ankara da kurulan Nexart Studio video prodüksiyon ve profesyonel fotoğraf çekimi konusunda ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri inovatif bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Bu doğrultuda amacımız yaratıcı ve kitlesine hitap eden projeler tasarlayarak sorunlarınızda ve arayışlarınızda size hızlı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

Prodüksiyon hizmeti vereceğimiz markayı en iyi şekilde tanımak iş akışımızın başında gelir.  Nexart Studio her projenin başından sonuna kadar her aşamasında profesyonel bir iş akışı ve profesyonel bir ekiple projeyi yönetir. Ürettiğimiz fikirler arasından seçim yaparken markamızın hedef kitlesini dikkate alarak en iyi etkileşim alabilecek fikri seçer ve onu hayata geçiririz.

Gerçekleştireceğimiz projede ekibimiz, son teknolojik ekipmanlarla çekimler gerçekleştirirken, çekim öncesinde öncelikle senaryo geliştirmeye odaklanılarak sinopsis oluşturulur ve daha sonra senaryonun dramatik yapısı senaristlerimiz tarafından oluşturulur. Sonrasında sanat yönetmenlerimiz gerekli görsel tasarımlara hayat vererek projenin storyboard'unu oluşturur.  Nexart Studio olarak son aşamada animasyon & motion grafik, ses tasarımı, dijital kurgu/montaj ve color correction konularında profesyonel uygulamalar gerçekleştirip akılda kalıcı işler yapıyoruz.

Nexart Studio 'da işimizi tutkuyla yapmamız müşterilerimize duyduğumuz saygı ve sevgiden kaynaklanır.Hayat kattığımız projelerde alanlarında uzman  profesyonel kişilerle çalışarak 'Kaliteli İş' amacımıza ulaşmayı hedefleyerek sizler için en iyisini yapmayı amaçlıyor ve daha uzun yıllar bu sektöre öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

Çalıştığımız projeler de tecrübeli ekip ve son teknoloji ekipmanlar kullanırken,müşteri memnuniyetini  ön planda tutarız.

Çalıştığımız markayı en iyi şekilde tanımak  için kendi içerik yönetimi departmanımız ile araştırma yaparız.

Çekimlere başlamadan önce senaryo, yaratıcı ekibimiz tarafından orjinal ve özgün fikirler ile tüm titizlik ve detayıyla hazırlanır.

Nexart Studio olarak bilindik ve sıradan değil, akılda kalıcı işler yapıyoruz.

Sorunlarınızda ve arayışlarınızda müşterilerimize hızlı çözümler sunuyor ve onlarla ortak bir payda da ilerliyoruz.

100’den fazla müşterimiz; marka değerlerini yükseltmek için, iyi belirlenmiş stratejilerimiz ve çekimlerde bunları doğru kararlarla, doğru zamanda uyguladığımız için bizimle aynı yolda yürüyor.

X

BİZE ULAŞIN

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.